...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te shkarkojmë me flyuploud

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Si te shkarkojmë me flyuploud   Tue May 12, 2009 3:17 pm

Nese ju ka rasti qe te shkarkoni nga sherbimi FlyUpload.com atehere e keni pare qe duhet te klikoni disa here me radhe qe te filloj shkarkimi.
Fillimisht shkoni ne linkun per shkarkim dhe posht klikoni Continue Download
Pasi qe klikoni kete link do tju hapet faqja me link Click ten times to download this file ,apo varesisht sa here ju paraqitet.
Ju mos klikoni ne ate link por shikoni ne address bar do te shihni qe lart linkut per shkarkim direct i eshte shtuar kjo: http://www.flyupload.com/thankyou?URL=
Kete pjes e fshini ,pra nese ka qene :
FlyUpload / Share Files
Atehere ju e fshini http://www.flyupload.com/thankyou?URL=dhe mbetet:
FlyUpload / Share Files
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te shkarkojmë me flyuploud
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: