...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Blockoni qfar nuk doni te hapeni më

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Blockoni qfar nuk doni te hapeni më   Tue May 12, 2009 3:21 pm

Per ti blloku faqet qe nuk deshironi

Shkojm kshut:
Hapim local disk C: shkoni windows/system32/drivers/etc/hosts - dhe nese jav qe se me qka me hap e hapni me NotePad
pastaj:

per ta bllokuar website-in qe deshironi shkruani
"127.0.0.2 www.faqjaqedonimeblocku.com " nën (per fundi)

127.0.0.1 localhost. ,

dhe shkoni file - save dhe provone a po mundeni me me e hap at faqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Blockoni qfar nuk doni te hapeni më
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: