...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nqoft se doni te krijoni nje icon për suspeend te pc (Computer)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Nqoft se doni te krijoni nje icon për suspeend te pc (Computer)   Tue May 12, 2009 3:22 pm

Nese deshironi te krijoni nje ikone per te suspenduar kompjuterin tuaj ateher veproni keshtu:
Kliko me te djathten e mausit mbi Desktop
New / Shortcut
shkruje rundll32.exe PowrProf.dll, SetSuspendState
Jepja nje emer qfaredo Tani kur te klikoni mbi ate ikone kompjuteri i juaj do te fiket dhe suspendohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nqoft se doni te krijoni nje icon për suspeend te pc (Computer)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: