...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta krijojm nje folder secret

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Si ta krijojm nje folder secret   Tue May 12, 2009 3:52 pm

se pari e deaktivizoni ALIGN TO GRID dhe Auto Arrange tash krijoni nje folder te ri dhe vendosni emrin Secret
klikoni me tastin e djatht te folderi dhe klikoni properties zgjidhnja opcionin Costumize dhe ne fund ka nje suste Change Icon

pra e shtypni kete sust dhe u hapet dritarja per te zgjedhur ikonin e folderit. Ketu do te ju hapen shume ikona por ka edhe 3 ikona qe jan te padukshme.

te kompjuteri jem jan ne rendin e 13. e zgjidhni njeren prej ketyre dhe shtypni Ok ne te dy dritaret. Tash e levizni folderin ne pjesen e poshtme te desktop-it

dhe e levizni ashtu qe me taskbarin tja fshehni emrin dhe ja ku e keni folderin e juaj sekret menyr e leht per ta selektuar eshte qe te selektoni gjith pjesen

ku perafersisht eshte folderi dhe e shtypni ENTER.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta krijojm nje folder secret
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: