...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Carrick kërkon qëndrimin e Tevez

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Carrick kërkon qëndrimin e Tevez   Sat Apr 25, 2009 8:10 am

Michael Carrick ka kërkuar nga bashkëlojtari i tij te Manchester Unitedi, Carlos Tevez, që të mos largohet nga skuadra në fund të këtij sezoni.

“Ne dëshirojmë që ai të qëndrojë. Carlos është një lojtar klasi. Ai ka shënuar disa gola shumë të rëndësishëm për skuadrën në vitet e fundit”.

“Ne kemi një skuadër të klasit botëror, kemi lojtarët të klasit botëror dhe Carlos është njëri nga ata”.

“Ne dëshirojmë që të përparojmë vazhdimisht si skuadër dhe si ekip, prandaj dëshirojmë t’i mbajmë lojtarët më të mirë këtu”, është cituar Carrick nga “The Sun”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Carrick kërkon qëndrimin e Tevez
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: