...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Perdorimet e Exploitave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Perdorimet e Exploitave   Tue May 12, 2009 4:15 pm

Perdorimi i Exploitave -
____________________________Si fillim e beni Download Programin ActivePerl -

Ketu mundeni me Download direkt:

Programin Se Kam PO Veq Po Ju Tregoj Si me Perdor e Si e Merni Programin e Perdorni

================================================== ======================================

Tasht e marrim nje Perl Exploit

e editoni varesisht qfar exploiti asht per attack apo per diqka tieter

edhe e boim copy edhe paste ne notepad ...


E runi psh. sg1.PL - e runi dikund ku t`doni ( ma leht ne desktop )


================================================== ======================================


Tash per me ekzekutu exploitin shkoim keshtu :

Start

Run

CMD

edhe ju hapet Command Prompti ( CMDja )


Tani e shkrujm CD ( CD e shkruim kur dojm me ndrru 1 vend p.sh jemi ne C: edhe nese doim me dal ne

Desktop , at`her e shkrujm CD Desktop - na nese e kemi rujt exploitin ne desktop , at`her e shkruajm

CD Desktop )


================================================== ======================================


Pra kur te hyjm ne CMD e shkrujm :


CD


CD Desktop

sg1.PL ( emri i exploitit )

edhe iu hapet exploiti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Perdorimet e Exploitave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Exploit-
Kërce tek: