...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Google Chrome 2.0.174.0 BEEta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Google Chrome 2.0.174.0 BEEta   Tue May 12, 2009 4:18 pm

Google Chrome is a browser that combines a minimal design with sophisticated technology to make the web faster, safer, and easier.

One box for everything

Type in the address bar and get suggestions for both search and web pages.

Thumbnails of your top sites

Access your favorite pages instantly with lightning speed from any new tab.

Shortcuts for your apps

Get desktop shortcuts to launch your favorite web applications.

Download këTuu...
__________________

REMEMBER!!! HACKING/CHEATING ARE FOR LOOSERS ONLY! WHO CAN'T PLAY ANY BETTER!!!


https://www.youtube.com/watch?v=_-if4xqR97Q
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Google Chrome 2.0.174.0 BEEta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Programe Te Ndryshme-
Kërce tek: