...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NBA: Celtics-at shkatërrojnë Bulls-at

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: NBA: Celtics-at shkatërrojnë Bulls-at   Sat Apr 25, 2009 8:12 am

Boston Celtics ka shënuar fitore bindëse prej 107-86 ndaj Chicago Bulls, fitore e cila i jep kampionit në fuqi epërsinë prej 2-1 në rundin e parë të ndeshjeve të play-offit të Konferencës Lindore.

Veterani Paul Pierce udhëhoqi tek Boston me 24 pikë, ndërsa edhe katër lojtarë tjerë të këtij ekipi shënuan pikë dyshifrore.

Ben Gordon shënoi vetëm 15 pikë për Bulls, që është një kontribut i dobët krahasuar me 42 pikët e shënuara në ndeshjen e kaluar.

Ndeshja e katërt mes dy ekipeve do të zhvillohet të dielën në Chicago.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
NBA: Celtics-at shkatërrojnë Bulls-at
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: