...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Benitez: Liverpool më i mirë se United

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Benitez: Liverpool më i mirë se United   Sat Apr 25, 2009 8:12 am

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, ka bërë edhe një ngacmim ndaj Manchester United dhe trajnerit Sir Alex Ferguson, duke përsëritur se Liverpooli është më i mirë se kampioni në fuqi.

“Nuk po krijoj luftë fjalësh me Alex Ferguson, por besoj se ai mund të shohë se ne jemi ekip më i mirë dhe jemi shumë afër United. Ai është mësuar të luajë lojëra të tilla mendjeje për shumë vite”.

“Askush nuk ka thënë asgjë kundër tij, ose të ngrihet ndaj tij, pasi ai ka një ekip shumë të mirë i cili mund të fitojë trofe. Duket se ai ka licencë për të bëra gjëra të tilla”, thotë Benitez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Benitez: Liverpool më i mirë se United
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: