...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe Milan në garë për Tevezin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Edhe Milan në garë për Tevezin   Tue May 12, 2009 4:50 pm

Skuadra e Milanit i është bashkëngjitur garës për ta transferuar sulmuesin e Manchester Unitedit, Carlos Tevez.

“Star” njofton se Rossonerët janë të gatshëm të paguajnë 44 milionë euro për shërbimet e argjentinasit: 22 milionë për pronësinë e tij dhe 22 milionë të tjera për pagat katërvjeçare të lojtarit.

Qëndrimi i Tevez te kampionët e Ligës Premier është në dyshim, prandaj shumë skuadra të mëdha evropiane janë vënë në radhë për të fituar shërbimet e tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Edhe Milan në garë për Tevezin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: