...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo lojtar i Realit për 80 milionë euro

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Ronaldo lojtar i Realit për 80 milionë euro   Tue May 12, 2009 4:51 pm

Verën e kaluar Real Madridi dhe Manchester Unitedi kanë nënshkruar një marrëveshje, sipas të cilës Cristiano Ronaldo mund të transferohet te Los Blancos pas 1 korrikut të këtij viti, por me kusht që Mbretërit të paguajnë 80 milionë euro.

Los Merengues për më shumë se një vit janë në kërkim të portugezit, ndërsa spekulimet nuk kanë të ndalur se lojtari më i mirë për vitin 2008 do të luaj në Bernabeu sezonin që vjen.

Gazeta “El Pais” ka publikuar disa detaje të asaj që besohet se ka qenë marrëveshja ndërmjet dy klubeve dhe nëse Reali paguan 80 milionë euro, atëherë Ronaldo do të jetë transferi më i shtrenjtë në historinë e futbollit deri më tani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldo lojtar i Realit për 80 milionë euro
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: