...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rossonerët sërish në Shqipëri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Rossonerët sërish në Shqipëri   Tue May 12, 2009 4:53 pm

Të martën në orën 19:00 do të zhvillohet miqësorja e shumëpritur ndërmjet përfaqësueses së Shqipërisë dhe gjigantit italian, Milan, në stadiumin “Qemal Stafa” dhe zhvillimi i kësaj ndeshjeje është tashmë i sigurt pasi Rossonerët kanë arritur në Tiranë.

Tifozë të shumtë kanë qenë të pranishëm në Rinas për të përshëndetur superyjet e pëlqyer të tyre.

Kjo miqësore do t’i shërbejë Përfaqësueses kuqezi si parapërgatitje për ndeshjen e radhës në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror, ndërsa tifozët shqiptarë do ta kenë mundësinë që për të dytën herë t’i përcjellin nga afër yjet e shtatë herë kampionit të Evropës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rossonerët sërish në Shqipëri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: