...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Benitez lavdëron Dirk Kuyt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Benitez lavdëron Dirk Kuyt   Tue May 12, 2009 4:54 pm

Menaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez, thotë se Dirk Kuyt gjithmonë do të jetë në ekipin startues të tij dhe
e ka krahasuar atë me lepurin Duracell.

Benitez pritet të bëjë disa ndryshime në përbërje gjatë afatit kalimtar të verës, por Dirk Kuyt do të jetë në përbërjen e klubit. Holandezi këtë sezon ka shënuar 14 gola, që është suksesi më i madh i tij në fanellën e Liverpoolit.

“Mund ta thirrni zotëri Duracell, për shkak të stilit të tij të lojës, ai vazhdimisht vrapon. Por kur nënshkruam me të, e dinim se është i tillë pasi këtë e bën tashmë katër vite. Këtë vit ai vërtet ka luajtur mirë, ka krijuar raste dhe ka shënuar gola, por ndoshta kjo është pasi i gjithë ekipi luan mirë”, ka thënë Benitez.

“Atë mund ta shfrytëzoni në shumë mënyra të ndryshme, kjo garanton se ai do të jetë në ekipin startues”, përfundon spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Benitez lavdëron Dirk Kuyt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: