...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Van der Sar: Ta fitojmë titullin të shtunën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Van der Sar: Ta fitojmë titullin të shtunën   Tue May 12, 2009 4:56 pm

Edvin van der Sar dëshiron që Manchester United ta vulosë titullin gjatë ndeshjes së vikendit kundër Arsenalit.

Manchester United ka nevojë për së paku katër pikë nga tre ndeshjet e mbetura, për ta mbrojtur titullin e Ligës Premier. Djajtë e kuq nesër do të ndeshen me Wiganin, ndërsa të shtunën do të presin në Old Trafford, Arsenalin.

“Kishim tre ndeshje gjatë shtatë ditëve të kaluara. Kjo ishte pengesa e parë dhe mendoj se u përballëm shumë mirë. Do të doja ta sigurojmë titullin kundër Arsenalit të shtunën, të mos e lëmë për ndeshjen e fundit, pasi shumë shpejt më pas është e finalja e Ligës së Kampionëve”, thotë Van der Sar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Van der Sar: Ta fitojmë titullin të shtunën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: