...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shearer: E di se mund ta shmangim rënien

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Shearer: E di se mund ta shmangim rënien   Tue May 12, 2009 4:56 pm

Menaxheri i Newcastle United, Alan Shearer, është i bindur se ekipi i tij do të mbijetojë në Premier Ligë, pas fitores së mbrëmshme ndaj ekipit tjetër të rrezikuar, Middlesbrough.

“Thjesht kam thënë, ‘Kënaquni, kënaquni djelmosha pasi kemi qenë në këtë treshe të fundit për aq shumë kohë. Kënaquni duke dalë nga kjo dhe le të sigurohemi të mos kthehemi më atje’,”, ka thënë Shearer pas ndeshjes së mbrëmshme.

“Vërtet besoj se do të qëndrojmë, por kemi fituar vetëm një ndeshje. Le të kënaqemi sonte, por të kthehemi nesër dhe të përgatitemi për të shtunën. Ka edhe shumë për të bërë. Nuk dua të tingëllojë negativ, por është një fitore. Duhet t’i marrim edhe dy tjerat dhe të sigurohemi se do të mbetemi”, ka shtuar anglezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shearer: E di se mund ta shmangim rënien
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: