...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Huntelaar i hidhëruar me Ramos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Huntelaar i hidhëruar me Ramos   Tue May 12, 2009 4:57 pm

Sulmuesi i ri i Real Madridit, Klaas-Jan Huntelaar, thotë se ai është i shqetësuar me mungesën e angazhimit të tij në ndeshjet e fundit.

“Kundër Barcelonës nuk luajta pasi kisha disa mundime në shpinë, por kundër Valencias duhej të isha në fushë që nga fillimi”, thotë Huntelaar.

“Trajneri zgjodhi të përfshijë në formacion Raul dhe Gonzalo Higuain dhe e vërteta është se unë u ndjeva i zhgënjyer”, ka thënë holandezi.

Huntelaar erdhi në Real Madrid nga Ajaxi, në afatin kalimtar të verës, por ka dështuar të tregojë veten në këtë pjesë të dytë të sezonit, dhe është e mundshme që të mos jetë pjesë e klubit spanjoll në sezonin e ardhshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Huntelaar i hidhëruar me Ramos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: