...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Serie A, 11-të më të mirët e javës së 35-të

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Serie A, 11-të më të mirët e javës së 35-të   Tue May 12, 2009 4:58 pm

Superderbi i javës së 35-të ndërmjet në Serie A, ndërmjet Milanit dhe Juventusit, përfundoi me rezultat të barabartë, prej 1-1. Edhe lideri Inter ka barazuar në udhëtim te Chievo. Genoa dhe Roma nuk kanë arritur të nxjerrë më shumë se nga një barazim si mysafirë të Atalantas, respektivisht Cagliarit, gjë që ka shkuar në favor të Fiorentinës, e cila e ka mposhtur Catanian.

Formacioni më i mirë i javës së 35-të në Serie A (4-3-3):

Portier: Nicolas Navarro (Napoli)

Mbrojtës: Juan Zuniga (Siena), Walter Samuel (Inter), Alessandro Gamberini (Fiorentina), Giorgio Chiellini (Juventus)

Mesfushorë: Luciano (Chievo), Daniele Dessena (Sampdoria), Gaetano D’Agostino (Udinese)

Sulmues: Stevan Jovetic (Fiorentina), Vincenzo Iaquinta (Juventus), Antonio Floro Flores (Udinese)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Serie A, 11-të më të mirët e javës së 35-të
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: