...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jeta.......

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Jeta.......   Tue May 12, 2009 6:04 pm

Jeta eshte mundesi, pranoje

jeta eshte bukuri , admiroje

jeta eshte lumtiri , shijoje

jeta esht enderr , zbatoje

jeta eshte sfide , ballafaqoje

jeta eshte detyre , kryeje

jeta eshte loje , luaje

jeta eshte e qmueshme , nderoje

jeta eshte pasuri , ruaje

jeta eshte dashuri , perjetoje

jeta eshte fshehtesi , zbuloje

jeta eshte premtim , plotesoje

jeta eshte pikellim , tejkaloje

jeta eshte himn , kendoje

jeta eshte tragjedi , zbute

jeta eshte aventur , zbertheje

jeta eshte knaqesi , meritoje

jeta eshte jete mbroje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Jeta.......
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Poezi-
Kërce tek: