...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 HP në telashe me bateri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Albvera
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 11/05/2009
Age : 30

MesazhTitulli: HP në telashe me bateri   Sat May 16, 2009 8:46 pm
Hewlett Packard në SHBA tërheq rreth 70.000 bateri për laptopë nga disa linja të tyre për shkak të mundësisë së nxehjes dhe shkaktimit të zjarrit.
Kompania tërheq bateritë e përdorura në modelet e ndryshme të laptopëve të linjave Pavilion, Compaq Presario, HP e HP Compaq.

Kompjuterët janë shitur online nga muaji gusht 2007 deri në mars të vitit të kaluar. Çmimet e laptopëve kanë qenë mes të 500 e 3.000 dollarë, derisa bateritë e tyre janë prodhuar në Kinë.

HP këshillon ndërprerjen së përdorimit të baterive në modelet e përmendura dhe se kryen ndërrimin e tyre pa pagesë.www.hp.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk
 
HP në telashe me bateri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: