...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barca përgatitet për titullin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Barca përgatitet për titullin   Sat May 16, 2009 8:53 pm

Të dielën Barcelona luan si mysafir i Real Mallorcas, ndërkohë që të gjitha përgatitjet janë bërë për ta ngritur titullin e kampionit të La Ligas.

Pas fitores së Copa del Rey, Blaugranët janë shumë afër që ta fitojnë trofeun e dytë këtë sezon atë të Kampionatit spanjoll.

Për t’ia arritur qëllimit të tyre, katalunasit duhet të nxjerrin së paku një barazim në udhëtimin e tyre te Mallorca, ose ata mund të shpallen automatikisht kampionë nëse Real Madridi dështon të fitojë në ndeshjen e vështirë të shtunën kundër Villarrealit në El Madrigal.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barca përgatitet për titullin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: