...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Spalletti: E ardhmja ime vendoset në qershor

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Spalletti: E ardhmja ime vendoset në qershor   Sat May 16, 2009 8:55 pm

Trajneri i Romës, Luciano Spalletti, ka deklaruar se për të ardhmen e tij do të vendosë në fund të këtij sezoni.

Giallorossët po mundohen të sigurojnë një vend për Kupën UEFA, ndërsa ata janë shpërqendruar paksa nga spekulimet se Spalletti do të largohet nga klubi.

“Kemi punë të vështirë për të siguruar një vend në Evropë, pasi që duhet të përballemi me Catanian, Milanin dhe Torinon në ndeshjet e mbetura”.

“Gjithmonë kam qenë në kontakt me drejtuesit e skuadrës. Kam folur edhe me (presidenten) Rosella Sensi në të kaluar, dhe do të flas sërish me të në fund të sezonit (për të ardhmen time)”, ka thënë Spalletti për “Sky Sport Italia”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Spalletti: E ardhmja ime vendoset në qershor
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: