...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nuk ka paqe me Barcelonën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Nuk ka paqe me Barcelonën   Sat May 16, 2009 8:57 pm

Pretendenti kryesor për ta fituar presidencën e Real Madridit, Florentino Perez, ka thënë se nuk ka asnjë mirëkuptim me Barcelonën në lidhje me transferët dhe se do të tentojë transferimin e cilitdo lojtar për të cilin ai mendon se është i nevojshëm për skuadrën e tij.

Joan Laporta dhe ish-presidenti i Realit, Ramon Calderon, kanë pranuar se ata kishin një marrëveshje xhentëlmenësh për të mos provuar transferimin e lojtarëve nga dy skuadrat rivale, mirëpo kjo nuk vlen për Perezin.

“Nuk më kujtohet të kem bërë ndonjë pakt me Barcelonën. Secili lojtar kur nënshkruan një kontratë, aty përfshihet edhe mundësia për t’u larguar nga skuadra, nëse paguhet shuma e kërkuar e parave. Prandaj do të flasim për këtë gjë kur të përfundojnë zgjedhjet”, është cituar Perez nga “AS”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nuk ka paqe me Barcelonën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: