...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Benitez kërkon nga Arsenali të ruajë të hapur garën për titull

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Benitez kërkon nga Arsenali të ruajë të hapur garën për titull   Sat May 16, 2009 8:59 pm

Menaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez, nuk pranon të heqë dorë nga titulli dhe shpreson se Arsenali do ta tregojë veten duke mposhtur Manchester United në derbin e sotëm.

Manchesteri është gjashtë pikë para Liverpoolit në tabelën e Ligës Premier, kur kanë mbetur edhe dy ndeshje deri në fund të sezonit. Djajtë e kuq kanë nevojë për një pikë të vetme për të siguruar titullin, por Benitez vazhdon të shpresojë ende.

“Kemi besim se Arsenali do të luajë një ndeshje të mirë. Ata i kanë humbur dy ndeshjet e fundit de këtë herë do të shihni një ekip tjetër, i cili synon të dëshmojë ca veten. Nëse ata e bëjnë këtë, shpresoj se kjo do të na japë neve rast ditën tjetër”, ka thënë Benitez

“Çfarëdo që të ndodhë, unë jam vërtet i kënaqur që jemi në këtë pozitë në fund të sezonit. Por nuk heq dorë nga titulli, duhet të jemi gjithmonë pozitiv”, ka shtuar spanjolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Benitez kërkon nga Arsenali të ruajë të hapur garën për titull
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: