...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Scholes: Së shpejti do të mendojmë për titullin e sezonit tjetër

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Scholes: Së shpejti do të mendojmë për titullin e sezonit tjetër   Sat May 16, 2009 8:59 pm

Mesfushori i Manchester United, Paul Scholes, thotë se ai së shpejti do të fokusohet në titullin e sezonit të ardhshëm, nëse ata sigurojnë trofeun e këtij sezoni sot kundër Arsenalit.

“Kurrë nuk kam menduar shumë gjerësisht. Thjesht mendoj për gjërat e momentit. Ajo që ka ndodhur më herët tashmë është e kaluar”, ka thënë Scholes.

“Jam i sigurt se nëse ne fitojmë ligën të shtunën, disa ditë më vonë do të mendojmë për vitin tjetër”, ka shtuar anglezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Scholes: Së shpejti do të mendojmë për titullin e sezonit tjetër
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: