...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Agjenti i Drogbës viziton Milanon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Agjenti i Drogbës viziton Milanon   Sat May 16, 2009 9:00 pm

Agjenti i sulmuesit të Chelseat, Didier Drogba, mbrëmë është parë në qytetin e Milanos, duke negociuar me drejtuesit e të dy klubeve të këtij qytetit, Milanit dhe Interit.

Pas incidentit që ndodhi në ndeshje në mes të Chelseat dhe Barcelonës, zërat për largimin e sulmuesit të Bregut të Fildishtë nga Stamford Bridge janë gjithnjë e më të theksuara.

Sipas mediave italiane, agjenti i lojtarit ka qenë mbrëmë në Milano, por ka refuzuar të japë deklaratë për gazetarët. Kjo nuk është hera ep arë që Drogba lidhet me një kalim në Inter, pasi kjo ndodhi edhe në vetëm e kaluar kur Mourinho erdhi në krye të nerazurëve.

Rosonerët po ashtu kanë nevojë për një sulmues të llojit të Drogbas. Ancelotti në fakt e dëshironte sulmuesin e Arsenalit, Emmanuel Adebayor, por ky trajner vështirë se do të jetë në krye të këtij ekipi në sezonin e ardhshëm.

Drogba së fundi është lidhur edhe me Manchester Cityn, si dhe me një rikthim te ish-klubi i tij, Olimpique Marseille.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Agjenti i Drogbës viziton Milanon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: