...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Reali kërkon mbrojtësin Bruno Alves

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Reali kërkon mbrojtësin Bruno Alves   Sat May 16, 2009 9:00 pm

Mbrojtësi i klubit portugez, Porto, Bruno Alves, raportohet se është nën vështrimin e Real Madridit.

Pavarësisht zgjedhjeve presidenciale në Real, stafi aktual i klubit ende është aktiv në tregun e transferimeve, pasi së fundi u bë e ditur se ata kishin dërguar edhe një ofertë në drejtim të sulmuesit të Manchester United, Carlos Tevez, ofertë kjo që u refuzua nga argjentinasi.

Sipas mediave spanjolle Reali ka kthyer shikimin kah një lojtar tjetër, kësaj here i repartit mbrojtës, dhe ky është Bruno Alves. Në konkurrencë për të është edhe Chelsea.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Reali kërkon mbrojtësin Bruno Alves
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: