...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diego: Zidane është modeli im

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Diego: Zidane është modeli im   Sat May 16, 2009 9:01 pm

Mesfushori i Werder Bremenit, Diego, është i bindur se do të ketë ndikim të madh në Juventus në sezonin e ardhshëm.

“Le të themi se jemi shumë afër, vetëm një hap të vogël larg nga marrëveshja. Dua të luaj për Juventusin. Gjithmonë kam ëndërruar të luaj në Itali pasi mendoj se Serie A është liga më e bukur dhe më sfiduese dhe tash Juve ka treguar se vërtet më dëshiron mua”, ka thënë Diego.

“Atje ka dhe gjithmonë ka pasur kampionë të mëdhenj. Zidane është model i imi dhe gjithmonë e kam parë atë në TV. Ai ishte francez por kishte këmbë braziliane”.

“A jam i frikësuar nga presioni i rritur në Serie A? Jo, jam mësuar. Kam luajtur për ekipin kombëtar të Brazilit që kur i kam mbushur 19 vjet dhe ka qenë e njëjta dramë kur humb ndeshje”, ka shtuar braziliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Diego: Zidane është modeli im
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: