...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo: E dua Unitedin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Ronaldo: E dua Unitedin   Sun May 17, 2009 2:00 pm

Superylli i Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo, ka thënë se është shumë i lumtur që është një Djall i Kuq.

Për portugezin vazhdojnë spekulimet se gjatë verës do të kalojë te Real Madridi, mirëpo në një intervistë për “News of t
he World”, Ronaldo e ka bërë të ditur se ai mund të mbetet në Old Trafford.

“Ky klub është një familje dhe jam shumë, shumë i lumtur këtu. Është një arritje shumë e madhe fitorja e sërishme e Ligës Premier. Të gjithë janë shumë miqësorë në këtë skuadër dhe kjo është arsyeja pse e dua Manchester Unitedin”, ka thënë lojtari më i mirë në botë për vitin 2008.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldo: E dua Unitedin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: