...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaka: Milani nuk mund të mungojë në LK

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Kaka: Milani nuk mund të mungojë në LK   Sun May 17, 2009 2:01 pmPas humbjes së të shtunës, Milani ende nuk e ka siguruar matematikisht pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve në sezonin e ardhshëm, ndërsa Ricardo Kaka, thotë se Rossonerët me çdo kusht do të jenë në garën më të madhe evropiane të futbollit.

“Jemi të zhgënjyer se prisnim ta sigurojmë kualifikimin për sezonin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve”.

“Tash na ka mbetur që në dy ndeshjet e radhës t’i rregullojmë gjërat (kundër Romës dhe Fiorentinës)”.

“Është turp (po të mos kualifikohemi), sepse jemi të vetëdijshëm se sa shumë e dëshirojnë këtë garë tifozët tanë, prandaj dy ndeshjet e radhës do të jenë sikurse finale për ne”, ka thënë braziliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kaka: Milani nuk mund të mungojë në LK
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: