...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Drogba mund të ndërrojë skuadër

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Drogba mund të ndërrojë skuadër   Sun May 17, 2009 2:03 pmSulmuesi i Chelseat, Didier Drogba, ka njoftuar se do të takohet me drejtuesit e skuadrës në fund të sezonit për të diskutuar për të ardhmen e tij.

Kontrata e Drogbas skadon pas diçka më shumë se një vit, ndërsa në një intervistë për “Sunday People”, sulmuesi nga Bregu i Fildishtë ka bërë të ditur se ai mund të largohet nga Blutë.

“Pas finales së Kupës FA dëshiroj të takohem me drejtuesit e skuadrës dhe pastaj do të vendos se çka është mirë për mua. Ndërsa tani, dëshiroj të mbetem i përqendruar për ta fituar nj trofe me Chelsean”, ka thënë 31-vjeçari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Drogba mund të ndërrojë skuadër
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: