...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 JoK3r..Here..(A)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
JoK3r
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Join date : 17/05/2009

MesazhTitulli: JoK3r..Here..(A)   Mon May 18, 2009 1:19 pm

Hii! To All From JoK3r.Razz

Mir Se Ju Gjej...

Interesat : Hacking,Design,DJ

Ju Pershendes..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Re: JoK3r..Here..(A)   Wed May 27, 2009 3:15 pm

Mi se na erdhe Jok3r
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
JoK3r..Here..(A)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Prezantohu Ne Forum-
Kërce tek: