...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ngushtohi se erdha +1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AlBerTT
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Join date : 22/05/2009

MesazhTitulli: Ngushtohi se erdha +1   Tue May 26, 2009 1:55 pm

Jom Alberti Prej Gjakoves Shpresoj qe do te kaloj mir me ju ..Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: sksksksksks   Wed May 27, 2009 3:14 pm

Oke man mir se na vjen Se na kem vend sa te dush met mria ..................shpresoj se je aktiv
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ngushtohi se erdha +1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Prezantohu Ne Forum-
Kërce tek: