...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Reali konfirmon interesimin për Riberyn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Reali konfirmon interesimin për Riberyn   Sat Jun 06, 2009 11:53 am

Real Madridi vazhdon rrugën për epokën "Galaktikët 2", ndërkohë që drejtuesit e skuadrës po mundohen të sigurojnë edhe shërbimet e anësorit të Bayern Munichut, Franck Ribery.

“Sky Sports” njofton se presidenti i Mbretërve, Florentino Perez, dëshiron që ta realizojë sa më shpejtë transferimin e ‘magjistarit’ francez.

“Do të ishte një kënaqësi e pamasë që ta kishim Riberyn në skuadër. Mirëpo para së gjithash duhet të bisedoj me klubin e tij aktual, Bayern Munich”, është cituar Perez nga “L'Equipe”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Reali konfirmon interesimin për Riberyn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: