...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beckham: I përkushtuar ndaj LA Galaxy

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Beckham: I përkushtuar ndaj LA Galaxy   Sat Jun 06, 2009 11:55 am

Mesfushori anglez, David Beckham, thotë se ka pasur kënaqësinë gjatë periudhës sa është aktivizuar në Milan, por qëndron i përkushtuar ndaj Los Angeles Galaxy.

David Beckham aktualisht është në përgatitje me përfaqësuesen angleze për përballjen e radhës kundër Kazakistanit dhe Andorrës, dhe pas tyre anglezi do të rikthehet në Amerikë.

“Për të fituar rast me kombëtaren e Anglisë, e dija se duhej të shkoja në huazim te ndonjë ekip i cili luan në nivel të lartë. Dhe e vetmja mënyrë për ta bërë këtë ishte të kaloja në një klub të madh dhe nuk mund të gjeja më të mirë se Milani”, ka thënë Beckham.

“Pata kënaqësinë gjatë gjashtë muajve këtu. Së pari planifikova se do të ishin tre muaj dhe pastaj do të kthehesha. Por gjërat shkuan në të mirë dhe luajta mirë dhe Milani tregoi interesim të madh të qëndroja”.

“Por unë jam shumë i përkushtuar ndaj Galaxy dhe dua ta shoh se si përparon kjo lojë në Amerikë”, ka shtuar anglezi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Beckham: I përkushtuar ndaj LA Galaxy
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: