...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Trezeguet drejt rivalëve të përjetshëm të Juves?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Trezeguet drejt rivalëve të përjetshëm të Juves?   Sat Jun 06, 2009 11:56 am

Sulmuesi në largim i Juventusit, David Trezegut, mund të largohet në drejtim të rivalëve të përjetshëm të Juves nga qyteti i Milanos, Milan dhe Inter.

Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka konfirmuar ardhjen e një sulmuesi në San Siro, mirëpo nuk e ka përmendur emrin e tij, ndërkohë që mediat italiane spekulojnë se ky mund të jetë pikërisht sulmuesi francez.

Po ashtu spekulohet se Trezegol mund të përfshihet në një shkëmbim me sulmuesin e Interit, Julio Cruz.

Porse agjenti i francezit ka deklaruar se nëse Interi e dëshiron Trezeguet, përveç Cruzit duhet të paguajë edhe 20 milionë euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Trezeguet drejt rivalëve të përjetshëm të Juves?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: