...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si mundë të ja ingjizojm kameren Në MSN ! ( Messenger )

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Si mundë të ja ingjizojm kameren Në MSN ! ( Messenger )   Sat Jun 06, 2009 12:31 pm

Pershendetje antar te mesohu-ks pata rastin me ju tregu diqka interesant me nja 2 programe :
I pari vlen per me ja inqizu kameren e msn qka ta shlon ndikush
I dyti vlen per me qit ne vend te kameres tane tipin qe e ke inqizu

Shkarko

Kodi:
rapidshare.com/files/85696143...e_msn.rar.html
Kodi:
rapidshare.com/files/85695677...ebcam.rar.htmlwww.mesohu-ks.albanianforum.net


Postuar Nga: lumi-g

Kontakin Smuj Tjua Tregoj :S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si mundë të ja ingjizojm kameren Në MSN ! ( Messenger )
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: