...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 qelni email qfare te doni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: qelni email qfare te doni   Sat Jun 06, 2009 12:37 pm

qelni email qfare te doni

Ju njoftoj nese deri me tani se keni ditur se ne www.mail.com mund te hapni account te ketyre llojeve:

@mail.com
@email.com
@iname.com
@cheerful.com
@consultant.com
@europe.com
@mindless.com
@earthling.net
@myself.com
@post.com
@techie.com
@usa.com
@writeme.com
@alumnidirector.com
@minister.com
@priest.com
@saintly.com

Hobby
@artlover.com
@bikerider.com
@catlover.com
@comic.com
@cutey.com
@doglover.com
@gardener.com
@musician.org

Internet
@email.com
@mail.com
@writeme.com

Jobs A-M
@accountant.com
@adexec.com
@allergist.com
@alumnidirector.com
@archaeologist.com
@chemist.com
@clerk.com
@columnist.com
@comic.com
@consultant.com
@counsellor.com
@deliveryman.com
@diplomats.com
@doctor.com
@dr.com
@execs.com
@financier.com
@gardener.com
@geologist.com
@graphic-designer.com
@hairdresser.net
@insurer.com
@journalist.com
@lawyer.com
@legislator.com
@lobbyist.com
@mad.scientist.com
@minister.com
Jobs N-Z
@optician.com
@pediatrician.com
@popstar.com
@presidency.com
@priest.com
@programmer.net
@publicist.com
@realtyagent.com
@registerednurses.com
@repairman.com
@representative.com
@rescueteam.com
@scientist.com
@sociologist.com
@techie.com
@technologist.com
@umpire.com

Locations
@africamail.com
@arcticmail.com
@asia.com
@europe.com
@samerica.com

Locations - Cities
@berlin.com
@dublin.com
@london.com
@madrid.com
@moscowmail.com
@munich.com
@nycmail.com
@rome.com
@sanfranmail.com
@tokyo.com

Locations - Countries

@australiamail.com
@japan.com
@singapore.com
@usa.com

Love
@yours.com
@...mail.com
@mail.com

Misc. A-M
@cliffhanger.com
@email.com
@iname.com
@mail.com

Misc. N-Z
@post.com
@soon.com
@winning.com

Out of this World
@earthling.net
@inorbit.com

Physical/Descriptive
@2die4.com
@cheerful.com
@hot-shot.com
@loveable.com
@mindless.com
@myself.com
@playful.com
@poetic.com
@popstar.com
@saintly.com
@seductive.com
@whoever.com
@witty.com

Po ashtu Keni Websait per mail Mbi 5000 Domain
http://www.666.la/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bekaudi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Join date : 17/09/2009

MesazhTitulli: Re: qelni email qfare te doni   Sun Sep 27, 2009 1:49 pm

a mundesh me qel ne msn messenger qe me fol a jo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
qelni email qfare te doni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: