...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Këtu direct links për filma

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Këtu direct links për filma   Sat Jun 06, 2009 12:46 pm

Po filloj me disa filma :

Strange Wilderness 2008 ShkarkoSEMI PRO (2008) SHKARKO
___________________________


Hitman (2007) DVDRiP SHKARKO

___________________________


CLOVERFIELD (2008) SHKARKOFEAR HOUSE (2008) SHKARKO

___________________________

Superhero Movie (2008)
Kodet PHP:
rapidshare.com/files/11460213…ukka.part1.rar
rapidshare.com/files/11460201…ukka.part2.rar
rapidshare.com/files/11460230…ukka.part3.rar
rapidshare.com/files/11460258…ukka.part4.rar
rapidshare.com/files/11460312…ukka.part5.rar
rapidshare.com/files/11460244…ukka.part6.rar
rapidshare.com/files/11460303…ukka.part7.rar

[Comedy] EddieGriffinFreedomofSpeech2008DVDRip.XviD-VoMiTInfo:

Code:
http://in.forumw.org/name/nm0341176/ http://www.amazon.com/Eddie-Griffin-.../dp/B00118VEJ6
Genre:

Comedy

After years spent finely honing his stand-up comedy act,
actor Eddie Griffin got his break in films such as DATE
MOVIE, DEUCE BIGALOW: MALE GIGOLO, and UNDERCOVER
BROTHER. Griffin has also appeared in a number of DEF
COMEDY JAM presentations, and he returns to his stand-up
roots on FREEDOM OF SPEECH. The show finds Griffin taking
to the stage at a comedy club in Atlanta, Georgia, where
he soon has the audience eating out of the palm of his
hand as he takes a humorous and well-observed slant on
his calamitous life.

Megaupload

Code:
megaupload.com 2YJXIVS...om/?d=3PNJKLLW
FileFactory

Code:
filefactory.com d7c878/
Rapidshare

Code:
rapidshare.com/files/11798289...-VoMiT.avi.008

**LINKS INTERCHANGEABLE**

Join using HJSplit – Download Here (HJSplit & Super Ad Blocker):

Code:
megaupload.com HWSZX3V...9/J-HJ_SAB.rarFIlm tjeter ky osht


--------------------------------------------------------------------------------Download Ketu:

Kodi:
http://downloads.zloy.org:8080/films/30_Days_of_Night.avi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Këtu direct links për filma
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: