...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 10 kanale shqip falas!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: 10 kanale shqip falas!!   Sat Jun 06, 2009 12:54 pm

pershendetje, ja tash dotjav sqaroj se si mund ti shiqoni keto kanale pa pagu asni cent.
BBF
RTK
KTV
NEWS24
FASHIONTV
VISIONPLUS
TVSH
XSPORT
ALSAT
TVKLAN

hini ne ket site www.seealbanian.tv edhe shkrune emailin e juve dy here edhe kliko send ju vjen ni mesazh klikoni ne at link download programin flash RayV edhe hini apet ne at site te njejt shkrune emailin prap dy here edhe kliko ne seealbaniantv edhe zgjedhe kanalin qe don me kcyr pa pagujt asni cent.

Ky program esht i mir per ata qe jetojn jasht Kosove e nuk kan mundsi me shiku programe Shqip..
___________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
10 kanale shqip falas!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: