...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Programe per Mirembajtjen e PC-s

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Programe per Mirembajtjen e PC-s   Sat Jun 06, 2009 1:39 pm

Pershendetje, me pak fjale po permend nje program shume te mire per te mirembajtur kompjuterin tuaj.

1. Revo Uninstaller
Eshte nje program qe cinstalon ne 4 forma apo menyra te ndryshme programe qe doni te hiqni nga kompjuteri tuaj, ai pastron windowsin dhe hard diskun, gjithashtu ne mjetet e tij ben pjese edhe Fshirja e Parikthyeshme. kur ju fshini dhe zbrasni nga Koshi i Plehrave nje dosje nuk do te thote qe ajo eshte fshire, ajo ka mbetur ne hard diskun tuaj dhe cdo kush mund ta riktheje me nje program. Nese doni te beni nje fshirje te parikthyeshme qe askush te mos lexoje dokumentat tuaj te fshire perdorni Revo Uninstaller.

Ky program eshte FALAS dhe permbi te gjitha eshte ne SHQIP.

Adresa: www.RevoUninstaller.com


Shenim: Te tjera programe me pagese jane Tune Up Utilities 2008 , Glary Utilities Pro. Keta jane nder me te miret por jane me pagese....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Programe per Mirembajtjen e PC-s
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Programe Te Ndryshme-
Kërce tek: