...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush   Sat Jun 06, 2009 1:40 pm

Subject: qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush Sat May 23, 2009 1:11 pm

--------------------------------------------------------------------------------

+
----
---------------------------------------------------------------------------------

Hi all ne ket tuto dot ju msoj se si me gjet passin kur ta ndron naj kush , psh e ke me hotmail.com ose yahho.co / msn.com ju vet e dini se cfar e keni dhe psh ta ka ndru naj kush passin e tash hym psh qe un e e msn me msn.com edhe hy www.msn.com
edhe hym sign in e bajm msn te e 1 kurse e 2 e bajm passwordin qe e kemi pas d.m.th passin e vjeter edhe ka mu qel inbox 100% edhe tash hym me e ndru pass shkojm aty nalt ku osht per me dal sign out te ajo shigjeta qka osht pak ma nalt se sign out edhe te e fundit me pr...qishtu diqka ke sum kujtohet edhe e kshyr ku shkrun Change password e te e 1 e bajm pass te vjetrin e te ata 2 ma posht e bejm pass qe doni me bo pasin e ri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Anxa
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 35
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush   Tue Aug 25, 2009 1:02 am

njeri shum flm pej teje se un pata sukses me qit sen Razz:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besiana
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Join date : 03/05/2010

MesazhTitulli: Re: qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush   Mon May 03, 2010 9:14 pm

valla edhe unnnpata sukses[code] I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Programe Te Ndryshme-
Kërce tek: