...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lepurit ia kishin vrare babain.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Lepurit ia kishin vrare babain.   Mon Jun 08, 2009 3:59 pm

Lepurit ia kishin vrare babain.

Lepurit ia kishin vrare babain. Dhe per te gjetur vrasesin ai therret te gjithe banoret e pyllit ne nje kuvend. Del para tyre dhe me nje ze prej "trimi" ngre menget dhe thote:kush ma ka vra baben?. Luani ben nje hap para dhe thote:une ta kam vra baben! lepuri ul menget dhe ia kthen:Mire boll ja ke ba...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lepurit ia kishin vrare babain.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: