...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Papagalli-1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Papagalli-1   Mon Jun 08, 2009 4:03 pm

Papagalli

Hoxhës i vdes gruaja dhe ai nga mërzia e bleu një papagall dhe e mëson të thotë "SELAME ALEJKUM" në çdo takim. Kalon një kohë e hoxha vdes. Papagallin e merr një prift. Papagalli, pasi kaluan disa ditë i thotë priftit "selame alejkum".
I lodhur nga papagallli, prifti e merr dhe e mbyll në një dhome plot një muaj dhe menndon se gjatë kësaj kohe do të ngordhte. Pas një muaji, hyn prifti në dhomën ku e pat mbyllur papagallin dhe sa hap derën, papagalli i thotë: ME FAT BAJRAMI!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Papagalli-1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: