...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mesuesja dhe nxensi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Mesuesja dhe nxensi   Mon Jun 08, 2009 4:05 pm

Mesuesja dhe nxensi

Nji dite ne klase mesuesja ju dha tem te lire ne vizatim nxensave dhe ju tha qfar te doni vizatoni?Dhe nji nxexes kishte ditur aq mire me vizatu edhe e vizaton nji bubrrec dhe ne fund te ores mesuesja po i kontrollon vizatimet dhe kur i erdh radha atij qe e kishte vizatu bubrrecin mesuesja u habit dhe menoj mos ndoshta e ka vnu te gjall dhe i bjen me gisht dhe e then gishtin edhe i thot nxensit neser prindin me ma pru ne shkoll?

Dhe te nesermen vjen prindi ne shkoll dhe kur hyn ne klase e sheh mesuesja krejt fasha edhe e pyt prindi se pse me keni thirrur? Mesuesja ja kthen se kshyre qa me ka ba djali jo te ka vizatu bubrrecin edhe i kam ra me gisht edhe e kam thy. Aiiiiiiii mu ma ka vizatu grujen perpara edhe kam kcy me perqafu edhe jam met ne gips e ti per nji gisht je ka e ban histori.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mesuesja dhe nxensi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: