...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vajza e ndershme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Vajza e ndershme   Mon Jun 08, 2009 4:08 pm

Vajza e ndershme

Një djal i ndershëm, kërkonte një vajz të ndershme për ta marrë për nuse.
-Ai mendoi si ta gjejë në fshat! një ditë doli në fshat, dhe pyet me fjal banale, (a bëjmë seks). Pyet njëren, pyet tjetren derisa takoj një vajz që nuk dinte se çfar është ajo punë, i thot asaj, a bëjmë seks! ajo u përgjigjë, unë nuk e di çfar do të thot a bëjmë seks. Djali mendoj se kjo vajz është e ndershme.
-Mirpo vajza shkoj në shtëpi dhe i thot të jatit, baba çfar do të thot a bëjmë seks?
-Babaj i thot po: ta tregoj unë, e rrah vajzen saqë ajo e mban mend për tërë jeten.
-Djali bëri fejesen me atë vajz, dhe u martuan.
-Naten e parë të martesës, shkuan në dhomë të gjumit dhe djali i thot? A bëjmë seks?
-Nusja u përgjigj jo jo se kam ba seks edhe me babajn një her! Oh babaj yt ka bër seks me ty, po po i thot nusja e trishtuar.
-Ather djali nuk vuri dor në të, veçe shkoj te i jati i nuses, dhe i thot: Unë kërkova vajz të ndershme, por kjo më doli se ka bërë seks me të jatin! Jo jo, Vajzen e ka pyet një djal dhe i ka thën a bëjmë seks, dhe unë i thash e bëjm bashkë! dhe e rraha shumë që ta mbajn në mend, po ti kur do të bësh seks thuaj, a qepemi dhe tregoja.
-Djali shkoj në shtëpi dhe i thot nuses hajde të qepemi, nuk di thot nusja! Eja ta tregoj unë, i thot burri.
-Shkuan në dhomë dhe filluan të qepeshin, 1 herë, 2 herë, 3 herë dhe djali i thot nuses është mbaruar peni, nusja ulet nga posht dhe fërkon topet me dorë dhe i thot të shoqit qepemi prap se ke edhe 2 rrakele pa fillu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vajza e ndershme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: