...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaka në Manchester United?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Kaka në Manchester United?   Sat Apr 25, 2009 12:18 pm

Mediat angleze përcjellin lajmin se ekipi i Manchester United tashmë ka rënë në kontakt me agjentët e Kaka dhe kanë diskutuar për transferimin e brazilianit në Old Trafford.

Daily Mail dhe The Sun kanë shkruar se drejtuesit e United janë të gatshëm ta sjellin njëshin brazilian në radhët e veta, veçanërisht nëse Ronaldo transferohet në Real Madrid këtë verë.

Të dyja gazetat shkruajnë se kontakti në mes të përfaqësuesve të United dhe agjentëve të Kaka tashmë është zhvilluar dhe ka qenë një takim pozitiv, edhe pse asgjë nuk është vendosur.

Spekulohet e përfaqësues të Manchester United brenda disa javësh do të takohen edhe me drejtuesit e Milanit për të parë nivelin e dëmshpërblimit në rast të transferimit eventual.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kaka në Manchester United?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: