...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gruaja e shkurorëzuar,

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Gruaja e shkurorëzuar,   Mon Jun 08, 2009 4:18 pm

+
----
-Gruaja e shkurorëzuar, e dëshpëruar nga jeta bashkëshortore, ka shkruar në shpalljen e një gazete lokale: "Kërkoj njeriun i cili nuk do t'më rrah, nuk do të vrapoj pas meje dhe i cili do të jetë dashnor fantastik". Pas një jave dëgjohet zilja në derë. Me të hapur derën, në prag ajo pa vërtet një pamje të çuditshme të njeriut, pa duar, pa këmbë, i tëri i gjymtuar.
- Kam ardhur sipas shpalljes tuaj, - i përgjigjet ai.
Gruaja nuk dinte ç'të bënte, ç'të thoshte. Mysafiri vazhdoi:
- Siq po e shihni unë as nuk mund t'ju rrah, as nuk mund të vrapoj pas".
- Mirë, e shoh këtë, - ia kthen ajo, por unë kam kërkuar edhe dashnor fantastik!"
Njeriu buzëqeshet dhe i thotë:
- Unë i rrashë ziles, apo jo!?"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gruaja e shkurorëzuar,
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: