...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kishte qenë njëherë një djalë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Kishte qenë njëherë një djalë   Mon Jun 08, 2009 4:20 pm

Kishte qenë njëherë një djalë që vdiste për një vajzë e cila ishte mendjemadhe dhe nuk e përfillte djalin. Një ditë djali e ndalon në rrugë dhe i kërkon të flasin mbi dashurinë.
Ajo i përgjigjet se për dashurinë të shkojë të flasë me nënën e saj.
Djali skuqet dhe nuk kishte se çfarë të thoshte pasi e kupton se nuk në të vërtetë nuk ka ndër mend të martohet me të ajo vajzë mendjemadhe, mendohet e mendohet, dhe një ditë i thotë:
- Dëgjo Besmira do të tregoj diçka shumë interesante.
Ajo i përgjigjet:
- Nuk ka nevojë se gjërat interesante i di unë se jam e mençur vetë.
Megjithatë djali vazhdon të tregojë me zë të lartë në mes të klasës:
- Besmira kam parë në ëndërr sikur unë dhe ti po dilnim shëtitje në pyll. Duke ecur papritur e pamenduar, ramë unë dhe ti në dy gropa të ndryshme. Në gropën time kishte m.. kurse ti re në një gropë me mjaltë.
Vajza i'a pret - ah sa mirë!
Djali vazhdon e nuk i'a ven veshin:
Dhe e din se çfarë ndodhi pastaj moj e dashur ?!
Unë vazhdoja të të lëpija ty, e ti vazhdoje të më lëpije mua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kishte qenë njëherë një djalë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: