...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jose Bosingwa përballë Lionel Messi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Jose Bosingwa përballë Lionel Messi   Sat Apr 25, 2009 12:18 pm

Jose Bosingwa do të startojë në pozitën e mbrojtësit të majtë në ndeshjen e sotme kundër West Hamit, ndërsa pritet që të njëjtin rol ta ketë edh enë ndeshjen në Camp Nou kundër Barcelonës.

Ashley Cole është i suspenduar për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve kundër Barcelonës, andaj Hiddink mendon se Bosingwa është zgjidhja më e mirë, edhe pse portugezi është mbrojtës i djathtë.

“Bosingwa do të fillojë në këtë pozicion. Ditët e fundit e kemi praktikuar këtë. Kemi disa opsione, por nuk kemi zëvendësim natyral. Cili do që do të luajë kundër Messi do të ketë një detyrë shumë të vështirë. Ai është një prej futbollistëve më të mirë në botë”, ka thënë trajneri Guus Hiddink.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Jose Bosingwa përballë Lionel Messi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: