...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Në një hotel Hyseni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Në një hotel Hyseni   Mon Jun 08, 2009 4:23 pm

Në një hotel Hyseni e bindi një grua të bukur të shkoj me te në dhomë ku ai e pyeti se a pajtohet ajo të flejë me te.
Ajo u pajtua me propozimin por, i donte 100 Euro për këtë.
- Krejt në rregull, tha Hyseni, mirëpo atëherë unë mund të të mbaj sa të dua, kurse drita duhet të jetë e fikur krejt kohën.
Bukuroshja u pajtua me këtë, mirëpo dy orë më vonë femra i pëshpëriti Hysenit në vesh:
- Hysen! Ku është sekreti? Pikërisht tash je më i ,,vyeshëm'' se krejt mbrëmjen!
- Dreqi e marrtë, nuk jam Hyseni! Unë jam vetëm një shok i tij. Ai është në hyrje duke shitur bileta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Në një hotel Hyseni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: